Poilsio zonos ir žaidimų aikštelės

       

Poilsis ant stogo - vis dažniau pasitaikantis reiškinys tankiai apgyvendintuose miestuose. Pastatų stogai - tai ramios ir saugios teritorijos, be transporto, kurias tinkamai įrengus galima pritaikyti kokybiškam ir įvairiapusiam poilsiui. Jos gali būti ne tik funkcionalios, bet ir labai individualizuotos.
Jau daugelis kompanijų norėtų turėti poilsio, emociškai atpalaiduojančias zonas savo darbuotojams ar susitikimui su klientais. Tai neabejotinai kelia ir darbo našumą ir pačios kompanijos kaip darbdavio ar partnerio vertę ir įvaizdį.
Dabar projektuojamuose ir statomuose gyvenamuosiuose namuose dažnai yra įkomponuojamos poilsio zonos ant stogų pavieniams butams ar didesni bendro naudojimo plotai. Intensyviai išnaudojami visuomeninių pastatų stogai - mokyklų - sporto aikštelėms, ligoninių - reabilitacijos tikslais ir pan.
Naudojant ŽALIŲ STOGŲ sistemas gali būti suprojektuoti ir įrengti patys įvairiausi tokių plotų komponentai - vejos, žydintys gėlynai ir sodai, žaidimų aikštelės su įvairia paviršiaus danga, suoleliai, vaikų laipiojimo atrakcijonai, prietaisai sportui, baseinai ir t.t.